Yerelden Evrensele Sansürsüz Haber Sitesi

23 Temmuz 2019 Salı

İnce’den Çelik’e belgeli yanıt

inceden-celike-belgeli-yanit

CHP'li İnce, "Hüseyin Çelik'in ben o amaçla imzalamadım dediği genelge! Okumayan, görmeyen kalmasın"
22 Temmuz 2014 Salı 01:30

 AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Milli Eğitim Bakanı olduğu dönemde bütün okullara gönderdiği bir genelge ile İsrail mallarının boykot edilmemesinin istendiğine dair öne sürülen iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıklamış ve CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce’nin, TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, AKP Hükümetleri dönemindeki İsrail’e yönelik politikaların çelişkili olduğunu öne sürdüğünü ve kendisiyle ilgili de bir iddiada bulunduğunu belirtmişti.

Sözcü Gazetesinden Cengiz Aldemir'in haberine göre Hüseyin Çelik, İnce’nin, söz konusu konuşmasında, “13 Şubat 2009′da Genel Başkan Yardımcınız Hüseyin Çelik imzasıyla bütün okullara gönderilen genelgede ‘İsrail’in mallarını boykot etmeyin’ denildi mi?” diye sorduğunu belirten Çelik, “Peşinen söyleyeyim, denilmedi” ifadesini kullanmıştı.

Çelik’e sosyal medya aracılığı ile yanıt veren CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, takipçileri ile AKP Sözcüsü Hüseyin Çelik’in imzasının bulunduğu o belgeyi yayınlayarak,  Herkesin okuması, yazması var. O genelgenin hangi talebe karşı yayınlandığı çok açık. Açık olmayan size o genelgeyi yayınlatıp,  İmzaladığınız metni açıklamak ahlaksızlık oluyorsa imzaladığı metni ben o amaçla imzalamadım, yayınlamadım demek ahlak-ahlaksız… Tayyip'e zor sorularTayyip’e zor sorula

İşte Hüseyin Çelik’in ben o amaçla imzalamadım dediği genelge!

 Haber okunma sayısı: 1496

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 2 ziyaretçi, 2 ziyaret
Bu ay:
135 hit, 80 ziyaretçi, 84 ziyaret
Toplam:
80602 hit, 41320 ziyaretçi, 45100 ziyaret