Yerelden Evrensele Sansürsüz Haber Sitesi

23 Temmuz 2019 Salı

Chp Belen’e Aday Adaylarının ziyaretleri sürüyor.

chp-belene-aday-adaylarinin-ziyaretleri-suruyor

Chp Belen İlçe Teşkilatı’na, Aday Adayları ziyaretleri hafta boyunca devam etti. İlçe Başkanı Fevzi Yüksel aday adaylarını parti binasında kabul ederken, toplantıya dönüşen ziyaretler partililerin akınına uğradı.
15 Mart 2015 Pazar 23:58

 Başkan Yüksel; “Kabımıza sığmıyoruz.”

          Aday Adaylarının ziyaretleri sırasında konuşan Başkan Yüksel; “Ülkemizin bu sancılı dönemlerinde, Cumhuriyet Halk Partisi ülke çapında büyümeye devam ediyor. Buna paralel olarak Belen’de gün geçtikçe gücümüze güç katıyoruz, katmaya devam edeceğiz.” dedi. Ayakta olan partilileri ve misafirleri göstererek sözlerine devam eden Yüksel; “Görüldüğü üzere parti binamız artık Chp Belen Ailesine yetmiyor. Kabımıza sığmıyoruz. Artık seçimlere Teşkilat olarak tam anlamıyla hazırız. 7 Haziran seçimlerinden Cumhuriyet Halk Partisi daha güçlü çıkacaktır. Hatay’da 74 tane Aday Adayımız var. Her biri birbirinden değerli insanlar. Aday olsalar da olmasalar da özveriyle çalışacaklardır. Belen geçen seçime oranla oyunu yüzde yüz artıracaktır. Bütün aday adaylarımızın önünde bunun sözünü veriyorum ” ifadelerini kullandı. Aday Adayları ziyaretleri sırasında yaptıkları konuşmalarda gençlerden bahsederek; “En büyük iş gençlik kollarına düşüyor. Yapılan etkinlikler gençlik kollarımızla daha bir anlam kazanacaktır. Geleceğimizin umudu gençliktedir.” yorumlarını yaptılar.

Aday Adaylarından Akif Özer, Bilge Duman, Birol Ertem, Sonay Aykut, Uğur Ağca, Uğur Bilkay ve Dilan Bedir Chp Belen Ailesi’ni ziyaret ederken oluşan atmosferden memnun kalırken, seçim heyecanın Belen’de erken başladığı da gözlerden kaçmadı.

 Haber okunma sayısı: 1427

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
7 hit, 3 ziyaretçi, 3 ziyaret
Bu ay:
136 hit, 81 ziyaretçi, 85 ziyaret
Toplam:
80603 hit, 41321 ziyaretçi, 45101 ziyaret